Витяжка GVN 220 W похила, біле скло (GRUNHELM)
6 099 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: 6902020158706. Продуктивність: 1000 м3/год. Режим роботи: Відведення повітря, Рециркуляція. Тип освітлення: 2х1.5 Вт LED. Тип управління: Сенсорний, Жестами. Виробник: Grunhelm. Тип: Похила витяжка. Колір: Білий. Висота: 460 мм. Глибина: 380 мм. Ширина вскмоктуючої насадки: 595 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 460 мм мм |
| Висота, мм | 460 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 1000 м3/год куб. м/хв |
| Режим роботи | Відведення повітря, рециркуляція |
| Тип | Похила витяжка |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Сенсорний, Жестами |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902020158706 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 099 ₴


