Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Загартоване скло. Штрих код: . Продуктивність: 650 м3/год. Тип освітлення: 2х8 Вт LED. Тип управління: Кнопковий. Виробник: Grunhelm. Тип: Похила витяжка. Колір: Чорний. Висота: 950 мм. Глибина: 350 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий касетний. Ширина вскмоктуючої насадки: 600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 950 мм мм |
| Висота, мм | 950 мм |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 650 м3/год куб. м/хв |
| Тип | Похила витяжка |
| Тип освітлення | 2х8 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 219 ₴


