Описание характеристики: . Матеріал поверхні: Сталь. Штрих код: 6902019000283. Продуктивність: 650 м3/год. Тип освітлення: 2х8 Вт LED. Тип управління: Сенсорний, Дистанційне. Рівень шуму: 65 дб. Клас енергоспоживання: С. Енергоспоживання: 0.11 кВт/год. Потужність: 140 Вт. Виробник: Grunhelm. Тип: Похила витяжка. Колір: Чорний. Висота: 950 мм. Глибина: 350 мм. Жировий фільтр: Алюмінієвий. Ширина вскмоктуючої насадки: 350 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 950 мм мм |
| Висота, мм | 950 мм |
| Енергоспоживання | 0.11 кВт/год |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Клас енергоспоживання | З |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Сталь |
| Потужність | 140 Вт кВт |
| Продуктивність | 650 м3/год куб. м/хв |
| Тип | Похила витяжка |
| Тип освітлення | 2х8 Вт LED |
| Тип керування | Сенсорний, Дистанційне |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 350 мм |
| Ширина, мм | 350 мм |
| Штрих код | 6902019000283 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 429 ₴


