
Фарборозпилювач електричний HVLP 350Вт Ø2,5мм 800мл/хв н/б 800мл APRO
1 398 ₴
- В наявності
- Код: 850062
Фарборозпилювач електричний HVLP 350Вт Ø2,5мм 800мл/хв н/б 800мл APROВ наявності
1 398 ₴
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| В'язкість | 60din/сек |
| Гарантійний термін | 24 місяці міс |
| Діаметр форсунки | 2.5 мм |
| Напруга мережі | 220 В 50 Гц |
| Об'єм бака | 800 мл л |
| Потужність | 350 Вт кВт |
| Продуктивність | 800 мл/хв куб. м/хв |
| Робочий тиск | 2-2.5 Бар бар |
| ШтрихКод | 4824041034574 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴
