Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 255 мм мм |
| Діаметр посадкогового отвору | 25,4 мм |
| Кількість зубів | 3 |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000008 |
| Товщина диску | 1,4 мм |
| ШтрихКод | 4824041067039 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴


